Hera - kot czarny. 8 III 2001 - 8 IV 2008.Koka - kot czarno-biały. 8 III 2001 - 10 III 2016.Bursza - kot pręgowany burszy. 29 VI 2008.Szarsza - kot pręgowany szarszy. 29 VI 2008.
Blog > Komentarze do wpisu
O konsekwencjach wizyty

Szarsz zapadł na zapalenie pęcherza, dość poważne. Przy okazji odebrał pełną diagnostykę, która ustawiła zalecenie weterynarza w pozycji "Do diety marsz". Więc dieta.

Otóż, jeśli ma się trzy koty na kwadracie, okazuje się, że kot dietowany nie życzy sobie jadać w samotności, a na karmę dietetyczną czyha, w przeciwieństwie dietowanego, kot Koka i Burszyk. Jedzą więc dietetyczną wszystkie trzy, w ilości mniejszej niż założona, chociaż nie mam pojęcia, jak się to na poszczególne żołądki rozkłada.

Kupiłam nową wersję, bo stara niespecjalnie Szarszu wchodzi. Na dźwięk dosypu nowego gatunku zakurzyło się, przetoczył się grzmot stampede, Szarsz dobiegł do miski, niuchnął i okazał przeraźliwy rozczar. Po czym umył sobie ucho i poszedł.

środa, 31 grudnia 2014, zoo-zanka

Polecane wpisy

  • Okłordy

    ... z ang. akwards - miejsca niespecjalnie przystosowane do tego, żeby na nich spać, a jednak. Okłord Szarszyka: wierzch skrzynki na narzędzia (nie przeszkadza,

  • 8.03.2001-10.03.2016

    Kot Koka. 15 lat i 2 dni. Odeszła ze starości, w domu. Została blisko, pod warstwą ziemi.  

  • Jetlag

    Bursz obudził się dzisiaj i długo nie mógł dojść do tego, kim jest. Długo i głośno.

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu: